ארגון אירוע חתונה קטנה

איך מארגנים חתונה קטנה בשבעה צעדים?

חתונה קטנה ואינטימית היא בדרך כלל חתונה מיוחדת ומוקפדת, שבה כל פרט חשוב: אוכל משובח, בר מעולה, מיקום חלומי, עיצוב כלבבכם, מוזיקה מדויקת והתאמה מלאה לרצונות ולחלומות שלכם. הדרך לחתונה קטנה מוצלחת עוברת בתכנון ובארגון נכונים ובבחירות חכמות, שמשאירות אתכם עם מעט כאבי ראש והתרוצצויות והרבה הרבה זמן להתכוננות והתרגשות.

למען הסדר הטוב – ארגון חתונה קטנה צעד אחרי צעד

במה מתחילים ואיך מארגנים חתונה קטנה? קודם כל, בוחרים בן או בת זוג ☺. אחרי שעברתם את השלב הזה, לכו צעד צעד, ואל תתביישו להתייעץ ולהיעזר באנשי מקצוע ובמארגני חתונות מקצועיים, שיכולים לתרום מנסיונם העשיר להצלחת האירוע. למען הסדר הטוב, הנה שבעת הצעדים שיסייעו לכם להגיע מוכנים לחגיגה:

צעד ראשון – ערכו רשימת מוזמנים ראשונית, ונסו לאמוד את מספר המוזמנים. חתונה קטנה יכולה למנות כמה עשרות אנשים. למספר האנשים יש השפעה משמעותית על הצעדים הבאים.
צעד שני – בחרו מיקום. אם עוד לא התחלתם, זה זמן טוב להתחיל לחלום ולפנטז – איפה הייתם רוצים להתחתן? בגינת ההורים או בחצר כפרית במושב? גן אירועים? וילה עם בריכה? שפת הים?
צעד שלישי – הכל מתחיל באוכל טוב. לאוכל יש חלק נכבד ומשמעותי בהנאה של האורחים – חומרי גלם מעולים, מגוון, שפע, מנות מפתיעות ותענוג בכל ביס – זו המומחיות של תלתן. בחרו לכם תפריט שמתאים לאופי האירוע והאורחים ובואו לטעימות. כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג, כדאי לבקש לראות אירוע, ולשים לב לפרטים: האם הכל מתקתק? איך הקייטרינג עובד תחת לחץ ובזמן אמת? איך נראים המזנונים? שימו לב גם לאדיבות הצוות, העיצוב וההגשה ומידת שביעות הרצון של האורחים.
צעד רביעי – זמן טוב לעצור ולחשוב על התקציב שעומד לרשותכם. יש לכם כבר נתונים בסיסיים שמאפשרים לערוך הערכה תקציבית. כעת תוכלו לפנות משאבים לשלבים הבאים.
צעד חמישי – איתור ספקים נוספים: שמלת כלה וחליפת חתן; מוזיקה ו-די. ג’יי; עיצוב מקום האירוע; שירותי חניה ונקיון; הזמנות; זרי פרחים ואטרקציות נוספות – כל אלו דורשים עבודת שטח שלכם. אם אתם מעוניינים להקל על עצמכם, ניתן להיעזר במארגני חתונות מקצועיים, שיאתרו עבורכם ספקים טובים ומנוסים במחירים טובים, ויכולים לחסוך לכם מסע דילוגים בין בעלי המקצוע השונים לפני החתונה והתעסקות מיותרת במהלך האירוע. כאשר אתם בוחרים צוות שיסייע לכם בארגון החתונה, אתם יכולים להתארגן בראש שקט, ליהנות מהרגעים היפים של ההכנות ולהגיע לאירוע בלי טרדות מיותרות עליכם או על בני המשפחה.
צעד ששי – הכנות מקדימות שמקרבות את הרגע ועוזרות לכם להתכונן לרגעי השיא של יום החתונה: שליחת הזמנות, הכנת טקס הנישואין, הכנות אישיות כדוגמת מדידות של שמלת הכלה, תספורת, מסיבת רווקים וכדומה…
צעד שביעי – היום הגדול! הגיע הזמן ליהנות!

בשעה טובה ומזל טוב!

ארגון אירוע חתונה קטנה | קייטרינג תלתן

מתעניינים בקייטרינג שלנו? צרו עימנו קשר

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לכתבות נוספות: